Bezskuteczne upominanie się Marty i Polskiej Ambasady o polskiego psychologa

Zarówno Marta, jak i Polska Ambasada cały czas bezskutecznie upominają się o pomoc polskiego psychologa dla Marty.
Polska Ambasada zobowiązała się pokryć te koszty.
Odpowiedź władz więzienia jest cały czas negatywna: “Na terenie więzienia jest psycholog” (tyle, że mówiący po angielsku)
W rozmowach z rodziną, Marta cały czas bardzo prosi o pomoc takiego psychologa, mówiącego po polsku.

One thought on “Bezskuteczne upominanie się Marty i Polskiej Ambasady o polskiego psychologa

  1. Biedna dziewczyna, jakże ona musi cierpieć. Bezpodstawnie sądzona, niesłusznie skazana, a do tego poddawana „torturom psychicznym”. Marta jest niewinna, i któregoś, pięknego dnia odzyska wolność.
    Nie spotkałem się z taką niesprawiedliwością. Marta Herda jest ofiarą nieszczęśliwego wypadku samochodowego z 26 marca 2013 !!! Podopbnie jak ofiarą tego wypadku był Csaba Orsos, i to niestety Csaba swym furiackim zachowaniem w samochdzie Marty doprowadził do wypadku.
    Nieszczęściem Marty jest fakt, że nie potrafiła płynnie po angielsku opowiedzieć o okolicznościach tego tragicznego zdarzenia. Marta przeżywa w więzieniu Dochas okropną udrękę, cierpi na depresję. Jak można odmówić jej prawa do psychoterapii prowadzonej przez polskiego psychologa ??? To nie XIX wiek, to Irlandia, jeden z najprzyjaźniejszych krajów na świecie, państwo prawa. Myślę, że to zwykła złośliwość systemu, który nie chce przyznać się do błędu !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *