„Wjechała do lodowatej wody…” – na portalu najnowsze-wiadomości.eu

najnowsze-wiadomosci.eu

3 myśli nt. „„Wjechała do lodowatej wody…” – na portalu najnowsze-wiadomości.eu

 1. 1.Ta cała sprawa jest bardzo niejasna i Pani Marta w tej całej sytuacji zachowywała się co najmniej ,,dziwnie”.

  2.Po drugie, z tego co przedstawiacie warunki atmosferyczne były jakie były i sami się ośmieszacie pisząc te posty za postem na temat np odcisków (Chyba logiczne że Sąd przyjął założenie że samochód jest narzędziem a skazana jest sprawcą), daktyloskopia do tego niepotrzebna, poza tym ślady w kontakcie z wodą ulegają degradacji.

  3. Pani Marta chyba za swobodnie podeszła do systemu prawnego odmawiając zeznań i ułatwiając najbardziej jak możliwe zamknięcie sprawy irlandzkiemu wymiarowi sprawiedliwości. System prawny w którym uczestniczy i wpływa na wyrok ława przysięgłych to w pewnym sensie teatr, i nawet faktyczny sprawca jakiegoś czynu z premedytacją jest w stanie się wybronić lub pogrążyć, pod warunkiem że ,,Myśli”, zwłaszcza że to śledztwo było poszlakowe.

  4. To jasne że takie sprawy są medialne i brukowce mają dzięki temu o czym pisać, więc nic dziwnego że powstają takie artykuły a nie inne.

  Generalnie podsumowując Pani Marta w 75 % sama jest sobie winna tego dożywocia, bo może i Irlandzki wymiar sprawiedliwości chciał z tego zrobić medialną sprawę, i doprowadzić do skazania, ale ta kobieta w 200% im to ułatwiła, a tego już nic nie tłumaczy poza faktem że wykazała się zwyczajnie głupotą. Bo można nie mieć pojęcia o prawie, itp, itd, ale braku zwykłego logicznego myślenia nic nie tłumaczy.

 2. Co do odcisków palców, nie jesteśmy fachowcami, jedna z osób, z doświadczeniem prokuratorskim powiedziała nam, że jest to możliwe. Staramy się przedstawiać sprawę powoli, ale bardzo dokładnie.
  Do wyjścia Marty z więzienia powinniśmy wszystko gruntownie wyjaśnić.
  Z przykrością musimy się z Panem zgodzić w pozostałych zarzutach co do Marty. Nawet zwiększylibyśmy te procenty, które Pan podaje. Ale zarówno Marta, jak i my możemy to ocenić teraz, po czasie.
  Marta ma teraz tylko nas. Ona nic nie może zrobić.
  Chcemy walczyć o Martę prawnie i medialnie. Zarzut wobec Marty jest absurdalny, porusza większość ludzi i obraża inteligencję nawet przeciętnego, średnio bystrego człowieka.

 3. To ze Marta sporo zawalila, to jedno :

  ale mogla byc w szoku, poza tym to kobieta a wiele z tych komentarzy
  jest pisane przez osoby o ujemnym chyba poziomie empatii…

  Pozdrawiam i mam nadzieje ze komentarzy od osob o mentalnosci „tabloidowej” bedzie jak najmniej.
  To ze pisza o tym brukowce ma taki pozytywny wymiar,
  iz sporo ludzi sie dowie o Jej sprawie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *